GENEL BİLGİLER

Kongre İsmi : 17. Cerrahi Hemşireliği Kongresi

Kongre Merkezi :
Susesi Otel Kongre Merkezi / Antalya

Tarih :
7-11 Ekim 2020Kongre Ön Programı:

07 Ekim 2020 Kayıt, konaklama işlemleri, Kurslar, Açılış Töreni, Açılış Konferansları
08 Ekim 2020 Bilimsel Program
09 Ekim 2020 Bilimsel Program
10 Ekim 2020 Bilimsel Program
11 Ekim 2020 Bilimsel Program ve Kapanış Töreni

Kongrenin Dili
Kongrenin resmi dili Türkçe'dir. 

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve danışma masaları Antalya Susesi Otel'de 07 Ekim 2020 günü saat 07.00'de açılacak ve tüm kongre süresince 07:00 - 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Türk Tabipler Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı

Kongremiz, Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanızı rica ederiz.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır. 

Katılım Belgesi, Program Kitabı ve Kongre Bildiri CD'si
Katılım belgeleri kongre bitiminde Susesi Otel'de bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre Program Kitabı ve Kongre CD'si kongre çantaları içinde yer alacaktır.